czwartek, 24 grudnia 2015

Idą święta Cz. III


Witajcie!

Dziś dzień przed długo wyczekiwaną Wigilią, chcę Wam pokazać moje skojarzenia ze świętami w postaci: filmów, piosenek, tradycji i produktów, które wpisały się w święta! To zaczynamy!Pewnie nie zaskoczy Was, że oglądanie Kevina w święta stało się rodzinną tradycją w bardzo wielu rodzinach. Tak więc i u mnie w domu ogląda się tą komedię najbardziej z tych wszystkich części lubię "Kevin sam w Nowy Jorku" .
Kolejnym filmem jest polska komedia "Listy do M.". Polski humor jest nie doceniony moim zdaniem, zalały nas Amerykańskie komedie, ale Polskie są dużo lepsze. tylko my potrafimy wyśmiać każdą rzecz na kilkaset sposobów.
No  i ostatni film to "Kraina lodu" wiem, że to bajek, ale strasznie pasuje mi do świąt. Tym bardziej, że brakuje nam śniegu,a tam jest tak lodowo!
W te święta będzie obecne z nami "gwiezdne wojny.Przebudzenie mocy." Które jest świetne i każdego zachęcam do obejrzenia!

Piosenki
Chyba każda z tych piosenek kojarzy się wszystkim ze świętami:

1. Last christmas
2. Mery Christmas evryone
3. All I want For Christmas is you
4. Let is snow
5. Santa tell me

A teraz mam dla was kilka tradycji, które na pewno znacie:

- 12 potraw na wigilijnym stole
- sianko pod obrusem
- dzielenie się opłatkiem
- post
- ubieranie choinki
- dawanie sobie prezentów
- śpiewanie kolęd
- pasterka

A bez czego nie wyobrażam sobie świąt? Chyba najbardziej bez reklam coca coli, które naprawdę przypominają o świętach. Gdy tylko pojawiają się reklamy z coca coli od razu wszyscy wiedzą, że zblizają się święta


A teraz moi mili chciałabym wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby Wasze święta były szczęśliwe, pogodne. Abyście spełnili wszystkie swoje marzenia, by Mikołaj o Was nie zapominał. By nikt nie była sam w te magiczne dni. NO i TAK po prostu
  WESOŁYCH ŚWIĄT!
6 komentarzy:

Jak już tu jesteś, to zostaw coś po sobie! To motywuje. :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.