sobota, 12 sierpnia 2017

Krótki poradnik jak zostać SERIALOMANIAKIEM
Sporo osób pyta mnie jak potrafię oglądać tyle seriali i jeszcze pogodzić szkołę, lenistwo, czytanie książek i innych rzeczy. Przecież doba ma tylko 24 godziny! Ale powiem Wam najbardziej cierpi na tym mój sen, ale cicho sza! No, ale powracając to udaje mi się to wszystko pogodzić, dlatego że jestem UZALEŻNIONA OD SERIALI, ale jak to wszystko się stało? Może ktoś z Was marzy żeby zostać srialomaniakiem? Oto krótki poradnik jak nim zostać.
PO PIERWSZE musisz wiedzieć, że to pochłania czas. Dużo, a nawet masę czasu. Trzeba być przygotowanym na to, że możesz czasami siedzieć przed komputerem kilka godzin oglądając swój serial. Nie ważne, że jest to niezdrowe, ale przecież musisz wiedzieć co będzie dalej!! Dlatego wygospodaruj sobie czas kiedy możesz obejrzeć chociaż jeden odcinek.

PO DRUGIE musisz wiedzieć co cię interesuje. Wiem, że trudne sprawy to też serial, ale ja nie uznaję tego. Nie mówmy tutaj więc o paradokumentach tylko przejdźmy do prawdziwych seriali. No więc powinniście wiedzieć co chcecie oglądać czy jakąś kryminalną zagadkę czy może jakieś miłosne love story. Powinniście to sprecyzować, nie warto oglądać czegoś co polecili wam znajomi, bo możecie się zrazić TO CO PODOBA SIĘ INNYM NIE ZNACZY, ŻE TOBIE TEŻ MUSI. Dlatego warto znaleźć swoją perełkę od której wszystko zaczniecie.


Teraz tak macie czas, znaleźliście swój pierwszy serial, który uwielbiacie i co dalej? Proste prawdopodobnie się uzależnicie, kiedy to się stanie nastąpi wielkie wyszukiwanie podobnych seriali i nie zrazi Was 14 sezonów. Na pewno przeszukacie internet w poszukiwaniu najbardziej popularnych seriali czy też najlepszych i będziecie musieli obejrzeć chociaż trochę, żeby przekonać się czy jest to warte uwagi.No, a teraz kilka uwag(rad)!


Seriale nie są dla każdego, do oglądania seriali potrzebna jest cierpliwość, której niektórym osobom brak, a niestety na niektóre sezony trzeba czekać bardzo długo.

Nie radzę oglądania tego co wszyscy. Uwierzcie mi to, że jest taki szał na Riverdale czy Słodkie kłamstewka nie oznacza, że tobie też się to spodoba. Naprawdę szukajcie czegoś co wam się spodoba w 100%.

Jeśli jesteście dopiero na początku swojej przygody z serialami to błagam nie zabierajcie się za coś co ma ileś tam sezonów. Nie mówię tu, że to marnotrawstwo czasu, ale to, że możecie się zrazić. Na swoim przykładzie powiem, że zaczynałam od "Pamiętników wampirów" i dobrze, że były aby wtedy 3 sezony, bo dalej jest katastrofa i nie mogę już oglądać. I być może nie tknęłabym żadnego innego serialu.Więc taka rada wybierajcie seriale mające jeden, dwa sezony wtedy nie zmarnujecie dużo czasu jak się Wam nie spodoba.TRZECIM i ostatnim punktem jest to, że warto posiadać dwie takie fajne rzeczy Netfix i TVshow time. Te pierwsze daje wam dostęp do dużej bazy seriali. Zaś te drugie daje wam możliwość zobaczenia na jakim odcinku skończyliście i ile czasu poświęciliście na zobaczenie danego serialu.
Takie na końcu pytanie mam, czy chcecie jakieś inne posty związane z serialami, bo mam kilka ciekawych pomysłów. :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak już tu jesteś, to zostaw coś po sobie! To motywuje. :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.