sobota, 13 czerwca 2015

Colorful book tagTag zainspirowany, tagiem z tego bloga;
 http://k-siazkowyswiat.blogspot.com/2015/05/colorful-book-tag.html
Mamy nadzieję, że się nie obrazisz. :)

 Nie wiem jak nam to wyjdzie mamy nadzieję, że ok. Po za-tym jakoś brak weny  twórczej.

         SZARY
 kolor ponadczasowy - książka, która może być uznana z ponadczasową.
Zastanawiamy się troszeczkę i nie may zielonego pojęcia, ale Harry Potter naprawdę. Nie dość, że książka bardzo nam się podobała to można ją czytać zawsze mając lat 10, 18, czy 30. Kto nie ma czasem chęci, aby zanurzyć się w innym świecie? A tutaj mamy magię, stworzenia magiczne, przygody, tajemnice i co najważniejsze przyjaźń.
 
CZARNY, 
jest kolorem silnych emocji - książka, która wywołała u ciebie największe emocje.
 Rzadko zdarza się żeby książka wywołała u nas jakieś emocje Musi być po prostu dobra. Było kilka takich przypadków, że ryczałyśmy na końcu i gdy sobie opowiadałyśmy nasze wrażenia. Jedną z takich książek jest "Gwiazd  naszych wina", jak można tego nie kochać? Koniec po prostu miał być inny! Nie zgadzamy się z tym, że to tak się skończyło, bo jak tak można? Kto czytał ten wie o co nam chodzi, a innych zachęcamy do przeczytania.
BIAŁY
                 to symbol neutralności - książka, do której jesteś neutralnie nastawiona.
Chyba 19 razy Katherine chcemy przeczytać wszystkie książki Johna Greena i dlatego po nią sięgnęłyśmy. Była to naprawdę miła książka i po recenzjach nie oczekiwałyśmy zbyt wiele, po mimo tego wydała się naprawdę idealna na nudny wieczór.

NIEBIESKI,
 kolor wytrwałości, niezawodności -książka, która cię nie zawiodła mimo różnych opinii na jej temat.
 I tu się zgodzę z Misią Zostań jeśli kochasz było naprawdę świetną książką. Na pewno przeczytamy ją jeszcze kilka razy. Sam urok tej książki polegał na tym, że Mia kochała swoich rodziców i brata i miała dylemat czy umrzeć czy żyć. Najbardziej jednak jej wspomnienia przypadły nam do gustu.

ZIELONY
                                 jest kolorem nadziei  - książka, która dała ci nadzieję.
 Jaki my mamy teraz problem! Każda książka daje nadzieję na coś na to, że będzie lepiej na to, że może ci się udać. Jednak naszym zdaniem pasuje do tego idealnie to Love, rosie. Daje nadzieję, że przyjaźń przetrwa rozłąkę i może przemieni się w coś więcej. Ale i też, że my znajdziemy przyjaciela na zawsze na dobre i złe.
                                                                       CZERWONY,
    to kolor miłości, alei również nienawiści - książka, którą kochasz i nienawidzisz jednocześnie.
 Chyba tutaj będzie nam pasowało Hopeless no bo kto robi coś takiego dziecku! W dodatku trzyletniemu! Kochamy tę książkę, ale jesteśmy też złe na ojca głównej bohaterki, bo naprawdę to było wstrząsające. Oczekiwałyśmy, że jest inna prawda a tu takie coś.

                                       ŻÓŁTY,                                               
                          to kolor słońca i radości - książka z którą wiążesz najwięcej wspomnień.
 Z każdą książką wiążą się jakieś wspomnienia. u nas największe chyba z  Rywalkami nie dość, że to nasza ulubiona książka po prostu każdy musi ją przeczytać. Jest naprawdę świetna księżniczki, książę itd. Uwielbiamy Ami, choć czasem za jej zachowanie po prostu byśmy jej coś zrobiły, ale tego nie zrobimy bo ją kochamy.


ZŁOTY
to symbol bogactwa - książka, która była prawdziwym bogactwem, jeśli chodzi o treść na jej kartach.
 Zdecydowanie Gra o tron. Jest niezwykła, może i jest gruba ale jak opisać dzieje Westeros na kilku kartkach no jak. Mamy tu mnóstwo świetnych postaci, zdarzeń i wydarzeń. Każdy fan Tolkiena powinien "zaznajomić" się z tą książką.

To wszystko to nasz pierwszy Tag więc mamy nadzieję, że wam się podobał.

2 komentarze:

  1. Też niedawno robiłam ten TAG. :D Wymieniłam kilka tych samych książek, ale do innych kolorów. :)

    OdpowiedzUsuń

Jak już tu jesteś, to zostaw coś po sobie! To motywuje. :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.