piątek, 31 lipca 2015

Albo, albo TAG

 Kontynuujemy moje  nudzenie. Naprawdę nie mam co robić! Skończyłam już "Zbuntowaną" nareszcie teraz tylko "Wierna" i będę znać całą historię. :) Koniec z czytaniem spoilerów! Dziś zapraszam was na krótki, miły Tag.  Napiszę może niedługo o jakiejś książce, ale nie mam pomysłu o jakiej. Znowu będzie wyliczanka. Ale koniec już tego mojego bezsensownego pisania!


1. Wolisz czytać tylko trylogie czy powieści jednotomowe?

 Zdecydowanie powieści jednotomowe. Nie muszę wtedy czekać na kolejną część. A po za tym
 szybciej poznajemy koniec książki.
 
2. Wolisz czytać tylko autorki, czy tylko autorów?

 Chyba autorów, bo głównie oni piszą powieści Fantasy. Pisarki piszą raczej o miłości, przyjaźni itp. Niestety ja wolę wymyślone światy, nie istniejące stworzenia jakieś zabójstwa. Czasami owszem lubię poczytać sobie takie lekkie książki, które czyta się na raz.
   
3. Wolisz kupować tylko w Empiku, czy tylko na stronach internetowych? 

Przyznam się jeszcze żadnej książki nie kupowałam przez internet. Cały czas się zbieram żeby zamówić parę książek z taniej książki. Po prostu wolę iść do Empika pogrzebać wśród książek i wybrać tę odpowiednią.
 
4. Wolisz żeby wszystkie książki zekranizowano, czy żeby przekształcono je w serial?


To zależy, ale chyba wolę ekranizacje. Nie które książki muszą po prostu być zekranizowane, a niektóre po prostu w formie serialu np. "Gra o tron" wyobrażacie  sobie to jako film? Gdyby był film to raczej nie byłby dobry. I nie odniósł by takiej popularności co serial.
 
5. Wolisz czytać 5 stron dziennie, czy 5 książek tygodniowo?

Oczywiście, że pięć książek tygodniowo. Jeśli miałabym przeczytać pięć stron dziennie to byłaby masakra. Nie wytrzymałabym z ciekawości co się dalej stanie.

 
6. Wolisz być profesjonalnym recenzentem, czy autorem?

 Chyba recenzentem, bo to naprawdę fajna zabawa. Jako autor może bym się sprawdziła, bo mam wielką wyobraźnię. Popisuję sobie troszkę lubię wymyślać nowe historie. 

7. Wolisz czytać 20 książek w kółko, czy sięgać po nowe pozycje? 

Sięgać po nowe pozycje. Jeśli miałbym czytać 20 książek ciągle to nauczyłabym się ich na pamięć i cytowała przy każdej okazji, a to nie jest wcale takie fajne!
 
8. Wolisz być bibliotekarzem czy sprzedawcą książek?

Obie te prace były fajne, ale zdecydowanie bibliotekarzem. Mogłabym wtedy podpowiadać innym jaką książkę wypożyczyć lub coś polecać, a jednocześnie coś czytać i nikt mi tego nie zabroni! (Chyba, że to zakazane i wywalili by mnie)
 
9. Wolisz czytać tylko jeden ulubiony typ literatury czy wszystko poza nim?

 Kurczę chyba tylko mój ulubiony typ literatury. Bez fantastyki nie mogłabym żyć.

10. Wolisz czytać książki fizyczne czy e-booki? 

  Czytam i takie i takie książki. Jednak wolę książkę fizyczną. Nie ma to jak dotknąć je i przytulić, albo mało nie rozerwać na strzępy, bo nasz ulubiony bohater ginie.

Ten Tag okazał się bardzo trudny. Wybieranie po między dwiema opcjami jest straszne. Po co ja wzięłam ten Tag? A nie nudzi mi się!
 

2 komentarze:

  1. Fizycznej książki nic nie zastąpi :P
    Yupi, fantasy ♥
    Ja z taniej książki zapłaciłam 20 zł za 4 książki, więc opłaca się bardziej niż w Empiku. Ale w Auchan, namiocie z Tesco - ja kupuję raczej w takich miejscach ☻ Rozejrzyj się, niby trzeba rzekopać się przez stos książek, ale jaka oszczędność kasy ☻

    OdpowiedzUsuń

Jak już tu jesteś, to zostaw coś po sobie! To motywuje. :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.